4x
6. - 09.8.2020
1x CAC & 3x CACIB

Sodniki


Spoštovane razstavljalke in razstavljalci,

Organizacijski odbor je po tehtnem premisleku sprejel odločitev upoštevajoč navodila o organizaciji javnih shodov, da razstava psov 4 x CAC , CACIB bo organizirana od 6-9.8. 2020. Upoštevajoč navodila o omejevanju števila oseb na javnih površinah bo dnevna prireditev razdeljena na dopoldansko in popoldanski del po FCI skupinah. Prireditev bo potekala na športnem igrišču v Mirnu. Število prijav bo omejeno na število oseb. Enega psa lahko spremlja največ ena oseba. Lahko pa ena oseba pripelje več psov. Trenutna kvota, katera se lahko spremeni je max stevilo oseb 500 dopoldan in po razkuževanju in prirpravi prostora še 500 popoldan. Online prijave se je odprla dne: 17.6.2020 ob 8h in se bodo zaprle, ko bo kvota izpolnjena po dnevu. Vsi kateri ste se že prijavili preko spletne strani ali doglle.com imate prednostno pravico pri novi prijavi ter boste posebej obveščeni o nadaljnih postopkih glede prijave. Sodniška lista se je spremenila zaradi organizacijske in logistične situacije nastale zaradi covid 19.


POZOR!!!

MOŽNOST OSVOJITVE NAZIVA CH.SLO V ENEM VIKENDU
NOVI POGOJI ZA CH. SLO
http://www.kinoloska.si/prvastva-slovenije/


  06.08.2020 07.08.2020 08.08.2020 09.08.2020
         
FCI GROUP I.​        
Border Collie, Bearded Collie,Collie Rough &Smooth, Shetland Sheepdog, Old English Sheepdog, Welsh Corgi Pembroke & Cardigan, Australian Shepherd, Australian Cattle Dog &Kelpie Igor Selimović (CRO) Branislav Rajič (SLO) Tijana Konrad (SER) Refet Hadžić (BIH)
Deutscher Schaeferhund,Berger Blanc Suisse, Briard, Groenendal, Malinois, Laekenois,Tervueren, Saarlos Wolfhound, Češkoslovenski  Vlčak and Rest of  Group Denis Kuzelj (SLO) Refet Hadžić (BIH) Gianni Fulgenzi (IT) Tijana Konrad (SER)
         
FCI Group II.        
         
Zwergschnauzer, Schnauzer,Riesenschnauzer, Zwergpinscher, Affenpinscher, Denis Kuzelj (SLO) Mariano di Chicco (IT) Igor Selimović (CRO) Refet Hadžić (BIH)
Deutscher Boxer, Rottweiler, Dobermann Mariano di Chicco (IT) Igor Selimović (CRO) Denis Kuzelj (SLO) Refet Hadžić (BIH)
Bulldog, Shar Pei,Bulastiff, Mastiff, Dogue de Bordeaux, Mastino Napoletano, Cane Corso, Dogo Argentino, Deutsche Dogge Refet Hadžić (BIH) Igor Selimović (CRO) Denis Kuzelj (SLO) Mariano di Chicco (IT)
Newfoundland, Berner Sennenhund,Grosser Schweizer Sennenhund, St.Bernardshund, Leonberger, Landser, Chien de Montage des Pyrenees, Kraški ovčar and Rest of Group Mariano di Chicco (IT) Refet Hadžić (BIH) Igor Selimović (CRO) Branislav Rajič (SLO)
         
FCI Group III.        
         
American Staffordshire T., Bull Terrier standard & miniature, Staffordshire Bull Terrier Refet Hadžić (BIH) Tijana Konrad (SER) Igor Selimović (CRO) Mariano di Chicco (IT)
Airedal T., Fox Terrier , Laekeland T., Jack Russell T., Parson Russell T., Scottish T., West Highland White T., Deutscher Jagdterrier, Yorkshire Terrier  and Rest of Group Branislav Rajič (SLO) Tijana Konrad (SER) Tatjana  Urek (SLO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO)
         
FCI Group IV.        
         
Daschund ( All ) Denis Kuzelj (SLO) Tatjana Urek (SLO) Igor Selimović (CRO) Gianni Fulgenzi (IT)
         
FCI Group V.        
         
Alaskan Malamute, Siberian Husky, Samoiedskaia Sabaka, Chow Chow, American Akita, Akita, Shiba,Basenji, Deutscher Spitz – all sizes and rest of Group Gianni Fulgenzi (IT) Denis Kuzelj (SLO) Mariano di Chicco (IT) Igor Selimović (CRO)
         
FCI Group VI.        
         
Rhodesian Ridgeback, Dalmatinac, Beagle, Basset Hound and Rest of Group Refet Hadžić (BIH) Tijana Konrad (SER) Gianni Fulgenzi (IT) Denis Kuzelj (SLO)
         
FCI Group VII.        
         
Irish Red Setter& Red&White Setter, English Setter, English Pointer,Weimaraner, Magyar Vizsla, Bracco Italiano, Epagneul Breton, Deutscher Kurzhar and Rest of Group Tatjana Urek (SLO) Branislav Rajič (SLO) Gianni Fulgenzi (IT) Tina  Sterguljc Krušič (SLO)
         
FCI Group VIII.        
         
English Cocker Spaniel, American Cocker Spaniel, Clumber Spaniel , Irish Water Spaniel, Sussex Spaniel, English Springer Spaniel, Welsh Springer Spaniel, Field Spaniel Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Gianni Fulgenzi (IT) Refet Hadžić (BIH) Branislav Rajič (SLO)
Labrador Retriever, Golden Retriever, Flat Coated Retriever, Nova Scotia Duck Tollin Retriever, Chesapeake Bay Retriever,  Lagotto Romagnolo, Perro de Agua Espanol, and Rest of Group Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Gianni Fulgenzi (IT) Refet Hadžić (BIH) Tatjana Urek (SLO)
         
FCI Group IX.        
         
Cavalier King Charles Spaniel& King Charles Spaniel, Maltese, Bichon Havanais, Bichon Frise, Bolognese, Coton de Tulear, Papillon & Phalene Tijana Konrad (SER) Denis Kuzelj (SLO) Branislav Rajič (SLO) Tatjana Urek (SLO)
Caniche  grand,moyen,nain and toy,  Tatjana Urek (SLO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Tijana Konrad (SER) Denis Kuzelj (SLO)
Bouledogue Francais, Pug, Boston Terrier, Rest of Group Tatjana Urek (SLO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Branislav Rajič (SLO) Tijana Konrad (SER)
Chihuahua, Chinese Crested Dog, Chin, Sih Tzu, Lhasa Apso, Tibetan Terrier, Tibetan Spaniel,  Pekingese, Griffon Belge, Griffon Bruxelois,Petit Brabancon,  Pražsky Krysarik, Russkyi Toy and Rest of Group Tijana Konrad (SER) Tatjana Urek (SLO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Denis Kuzelj (SLO)
         
FCI Group X.        
         
Whippet, Greyhound, Irish Wolfhound, Afghan Hound, Barzaia, Saluki, Sloughi, Azawakh, Piccolo Levriero Italiano, Rest of Group Branislav Rajič (SLO) Mariano di Chicco (IT) Tatjana  Urek (SLO) Gianni Fulgenzi (IT)
         
FCI  Non recognised breeds Branislav Rajić (SLO) Refet Hadžić (BIH) Denis Kuzelj (SLO) Igor Selimović (CRO)
         
Junior Handling Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Branislav Rajić (SLO) Tatjana Urek (SLO)
         
Best Minor Puppy Tatjana Urek (SLO) Denis Kuzelj (SLO) Igor Selimović (CRO) Refet Hadžić (BIH)
         
Best Puppy Refet Hadžić (BIH) Igor Selimović (CRO) Denis Kuzelj (SLO) Tatjana Urek (SLO)
         
Best Brace Gianni Fulgenzi (IT) Branislav Rajič (SLO) Mariano di Chicco (IT) Tina  Sterguljc Krušič (SLO)
         
Best Breeding group Mariano di Chicco (IT) Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Branislav Rajič (SLO) Refet Hadžić (BIH)
         
Best Progeny group Igor Selimović (CRO) Mariano di Chicco (IT) Tina Sterguljc Krušič (SLO) Branislav Rajič (SLO)
         
Best Veteran Refet Hadžić (BIH) Gianni Fulgenzi (IT) Igor Selimović (CRO) Mariano di Chicco (IT)
         
Best of the FCI Group 1 Igor Selimović (CRO) Denis Kuzelj (SLO) Tijana  Konrad (SER) Gianni Fulgenzi (IT)
         
Best of the FCI Group 2 Mariano di Chicco (IT) Igor Selimović (CRO) Denis Kuzelj (SLO) Refet Hadžić (BIH)
         
Best of the FCI Group 3 Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Tijana Konrad (SER) Tatjana  Urek (SLO) Branislav Rajič (SLO)
         
Best of the FCI Group 4 Denis Kuzelj (SLO) Tatjana Urek (SLO) Igor Selimović (CRO) Gianni Fulgenzi (IT)
         
Best of the FCI Group 5 Gianni Fulgenzi (IT) Denis Kuzelj (SLO) Mariano di Chicco (IT) Igor Selimović (CRO)
         
Best of the FCI Group 6 Refet Hadžić (BIH) Tijana Konrad (SER) Branislav Rajič (SLO) Gianni Fulgenzi (IT)
         
Best of the FCI Group 7 Tatjana Urek (SLO) Branislav Rajič (SLO) Igor Selimović (CRO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO)
         
Best of the FCI Group 8 Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Gianni Fulgenzi (IT) Refet Hadžić (BIH) Tatjana Urek (SLO)
         
Best of the FCI Group 9 Tatjana Urek (SLO) Tina  Sterguljc Krušič (SLO) Tijana Konrad (SER) Denis Kuzelj (SLO)
         
Best of the FCI Group 10 Refet Hadžić (BIH) Mariano di Chicco (IT) Tatjana  Urek (SLO) Gianni Fulgenzi (IT)
         
Junior Best in Show Igor Selimović (CRO) Denis Kuzelj (SLO) Tatjana Urek (SLO) Tijana Konrad (SER)
         
BEST IN SHOW Branislav Raić (SLO) Refet Hadžić (BIH) Gianni Fulgenzi (IT) Igor Selimović (CRO)
Promocija: 
Preveri
Ikona: 
Pozicija: 
6

Nastanitve

Hotel Perla

Hotel Lipa

Hotel Sabotin

Sponsor

Hotel Perla